Sponzorsky je Vykovem s.r.o. podporován klub TJ Dynamo ČEZ ČB, který se dlouhodobě věnuje zejména výchově mládeže (dorost + žáci). 

tj dynamo cez cb

V reprezentačním dresu juniorů ČR dosáhli naši odchovanci tituly mistrů světa v kategorii singlu, dvojic i trojic!!! V roce 2019 získal juniorský titul mistra světa v kategorii dvojic odchovanec a člen našeho oddílu David Višváder. David Chvátal a Kryštof Kalianko byli zařazeni do širšího výběru reprezentačních týmů své věkové kategorie.

Podpora mužstva Vykov nesoucí název naší firmy zajišťovala v letech 2018 a 2019 účast a umístění na předních místech v soutěži veteránů 50+ na mistrovství Evropy.

ME v sálovém fotbalu, které se konalo 15.–20. 9. 2016 v Lloret de Mar ve Španělsku bylo pro náš tým nesoucí název "Vykov" veleúspěšné.

DOVEZLI JSME ZLATO!

"A" tým mužů dokázal v posledním utkání základní části soutěže – české nohejbalové extraligy v Benešově postoupit do nadstavbové části soutěže tzn. do play-off. Tam ho v cestě mezi nejúspěšnější 4 týmy republiky zastavil celek Vsetína na čele s úřadujícím mistrem světa ve dvojicích Janem Brutovským.

"B" tým mužů složený z hráčů převážně věkem ještě dorostenců ve své premiéře v této celostátní soutěži zvládnul play-out nadstavbové části i baráž a uhájil tak svoji účast i v nastávající sezóně.

Dorost postoupil v celostní soutěži – dorostenecké lize do 1. kola play-off, kde však nestačil na budoucího finalistu družstvo Modřic.

Firma Vykov s.r.o. České Budějovice věnuje část finančních prostředků do sportu. Několik let podporujeme mužstvo TJ Dynamo České Budějovice – nohejbal a futsalové mužstvo VYKOV.

TJ DYNAMO České Budějovice je nohejbalový oddíl (75 členů) s bohatou sportovní historií (vznik v r. 1972). V současné době patří po sportovní stránce mezi absolutní špičku v ČR. Ve svém areálu U Mlýnské stoky v Českých Budějovicích se dlouhodobě a systematicky věnuje zejména výchově juniorských družstev (dorost + žáci). To se odráží ve výsledcích, které v této věkové kategorii dlouhodobě dosahují, jednak na jednorázových mistrovstvích ČR a také na poli mezinárodním, kdy v loňském roce získali 2 naši hráči (odchovanci!!!) v reprezentačním dresu juniorů ČR tituly mistrů světa v kategorii dvojic a trojic!!!

Již třetím rokem se účastní nejvyšší nohejbalové soutěže v ČR – nohejbalové extraligy mužů, dorostenecké ligy a letos nově i 2. ligy mužů.

Futsalové družstvo VYKOV České Budějovice (40+ , 50+) je sestava mužů, kteří dávají vzor především mládeži, a to že i ve zralém věku je sport jednou z nejlepších volnočasových aktivit.

Tým je podporován firmou Vykov s.r.o. České Budějovice od roku 2010 a v soutěžích nese její jméno. O jeho kvalitě hovoří především výsledky dosahované na mistrovstvích Evropy pod hlavičkou Federace Evropského Futsalu.

Rok 2010 – ME v Bulharsku (2. místo)

Rok 2011 – ME na Ukrajině (1. místo)

Rok 2012 – MR Praha (1. místo, ME Lotyšsko – 2. místo)

Rok 2014 – ME v Itálii (2. místo)

Rok 2015 – ME Španělsko (1. místo)

sport dynamo nohejbal